KOORDYNATOREM KLASTRA JESTINSTYTUCJA OTOCZENIA BIZNESUnetrix group sp. z.o.o.

Członkowie
klastra

Powrót do strony głównej
BASoft sp. z o.o.

BASoft sp. z o.o.

Firma BASoft sp. z o.o. to producent oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Główny cel działania firmy to zaspokajanie wszelkiego rodzaju potrzeb przedsiębiorstw oraz osób fizycznych z zakresu szeroko pojętej informatyzacji.
BASoft sp. z o.o.
Firma BASoft sp. z o.o. to producent oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Zintegrowany pakiet nowoczesnego oprogramowania pod wspólną nazwą Firma XXI pomaga w usprawnieniu pracy każdego działu przedsiębiorstwa i prawidłowym rozliczeniu wyników jego pracy. Główny cel działania firmy to zaspokajanie wszelkiego rodzaju potrzeb przedsiębiorstw oraz osób fizycznych z zakresu szeroko pojętej informatyzacji. Do zakresu realizowanych działań należą:
- tworzenie autorskiego oprogramowania
- usługi wdrożeniowe oraz nadzór autorów oprogramowania nad jego działaniem
- sprzedaż i instalacja sprzętu komputerowego
- projektowanie i wykonawstwo sieci komputerowych
- autoryzowany serwis kas fiskalnych
- hosting oraz projektowanie stron www
Firma BASoft zapewnia prawidłowe zaplanowanie struktury, funkcjonalności oraz wynikowy dobór konkretnych rozwiązań systemów informatycznym pod kątem działalności konkretnego przedsiębiorstwa. Stanowi to kluczowy element zapewnienia nowoczesności technologicznej firmy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku firma uruchomiła usługi tworzenia stron www oraz usługi hostingowe. Projektuje i wykonuje witryny internetowe gwarantujące szybkość, funkcjonalność i niezawodność. Doradza klientom w jaki sposób powinni budować swój wizerunek
w internecie aby stał się on ważnym czynnikiem ich sukcesu na rynku.
Od początku swojej działalności BASoft  stawia na stałą,  partnerską współpracę z klientem oraz na indywidualne potrzeby użytkowników.
ICT Solutions Cezary Sieńczyk

ICT Solutions Cezary Sieńczyk

ICT SOLUTIONS to prężnie działająca firma informatyczna, zatrudniająca najlepszych specjalistów z wielu pokrewnych dziedzin, których wiedza przekłada się na bogatą ofertę.
ICT Solutions Cezary Sieńczyk
ICT SOLUTIONS to prężnie działająca firma informatyczna, zatrudniająca najlepszych specjalistów
z wielu pokrewnych dziedzin, których wiedza przekłada się na bogatą ofertę. Firma proponuje pełną obsługę informatyczną dla biznesu, poczynając od kreacji wizerunku w Internecie a kończąc na wszelakich pracach instalatorskich w siedzibie firmy Klienta.  
Posiada bogate doświadczenie w instalacjach sieci LAN, monitoringu CCTV, montażu systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu i innych. Posiada własny serwis fiskalny, zajmuje się sprzedażą nowoczesnych drukarek fiskalnych wiodących polskich producentów.
Prowadzi dodatkowo wdrożenia oprogramowania firmy InsERT, outsourcing IT oraz zajmuje się projektowaniem atrakcyjnych serwisów internetowych.  
Firma ICT Solutions to zespół młodych ambitnych ludzi- informatyków, programistów, wdrożeniowców i grafików komputerowych, zaangażowanych w pracę oraz dbających
o zadowolenie klienta i rozwój firmy.
Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie

Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie

WSU w Krakowie to szkoła nauk ekonomicznych i społecznych, została powołana decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 sierpnia 2000 roku i wpisana do rejestru niepaństwowych uczelni wyższych pod numerem 49.
Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie
WSU w Krakowie to szkoła nauk ekonomicznych i społecznych,  została powołana decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 sierpnia 2000 roku i wpisana do rejestru niepaństwowych uczelni wyższych pod numerem 49. Uczelnia jest obecnie jedyną szkoła wyższą w regionie i jedną
z nielicznych w Polsce, która wypełnia lukę na wymagającym rynku uniwersalnej, europejskiej edukacji ubezpieczeniowej, prowadzącą stałą współpracę z największymi instytucjami ubezpieczeniowymi na polskim rynku w zakresie praktyk studenckich oraz rekrutacji pracowników. Uczelnia kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość kształcenia. Zatrudnia specjalistów
z renomowanych polskich uczelni, w tym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Ekonomicznej, a także praktyków z największych instytucji, co pozwala połączyć w programie nauczania wiedzę teoretyczną z umiejętnościami jej zastosowania w praktyce.
Od 2009 roku WSU bierze udział w modelowaniu polskiego rynku finansów i ubezpieczeń poprzez inicjowanie, promowanie i przeprowadzanie działań wspomagających rozwój tego rynku, wprowadzanie nowych podmiotów gospodarczych i nowych produktów z dziedziny finansów
i ubezpieczeń oraz prowadzi działalność badawczo-rozwojową, dydaktyczną, szkoleniową, wydawniczą oraz lobbingową. WSU wykonuje projekty o charakterze prokonsumenckim, realizowane niezależnie lub wspólnie z  instytucjami finansowymi, stowarzyszeniami i izbami gospodarczymi branż ubezpieczeniowych i finansowych.
Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie od 11 lat prowadzi jednostki naukowo badawcze w postaci zakładów branżowych. W ramach jej działalności istnieje Instytut Ubezpieczeń Społecznych
i Gospodarczych WSU, który poza działalnością na rzecz instytucji, organizacji i przedsiębiorstw sektora finansów, świadczy usługi badawcze i konsultingowe wszelkim podmiotom i organizacjom gospodarczym.
W 2001 roku rozpoczęło działalność Biuro Kariery Zawodowej Wyższej Szkoły Ubezpieczeń zajmując się działalnością informacyjną oraz doradczą społeczności akademickiej i pracodawcom. 
Biuro Karier WSU ma na celu rozwijanie samodzielności gospodarczej i przedsiębiorczości studentów i absolwentów w aktywnym i efektywnym poszukiwaniu pracy. Jego głównym zadaniem jest również zdobywanie wszelkich informacji na temat aktualnego zapotrzebowania na pracowników pośród potencjalnych pracodawców oraz udostępnianie aktualnych ofert pracy. Informacja jest przydatna nie tylko studentom i absolwentom, ale również uczelni, która na tej podstawie buduje dopasowany
do potrzeb rynku program nauczania, oraz tworzy odpowiednie kierunki i specjalności.
Marsoft Marcin Rokoszewski

Marsoft Marcin Rokoszewski

Firma Marsoft prowadzi usługi handlowe poprzez sklepy internetowe oraz kompleksowe usługi informatyczne.
Marsoft Marcin Rokoszewski
Firma Marsoft prowadzi usługi handlowe poprzez sklepy internetowe oraz kompleksowe usługi informatyczne. Swoim zasięgiem obejmuje zarówno rynek lokalny jak i krajowy. Obsługuje sektor biznesowy i detaliczny. Dostarcza oprogramowanie klasy ERP, rozwiązania dedykowane dla spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości. Firma wykonuje prace programistyczne, wdrożeniowe, zajmuje się konsultingiem biznesowym.
Od 2012 roku dzięki unijnym dotacjom zajmuje się tworzeniem mobilnego systemu wsparcia podróżnych.
Euro-Konsult sp. zo.o.

Euro-Konsult sp. zo.o.

Firma Euro - Konsult od wielu lat oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie pozyskiwania bezzwrotnych środków finansowych z unijnych funduszy i programów pomocowych.
Euro-Konsult sp. zo.o.
Firma Euro - Konsult od wielu lat oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie pozyskiwania bezzwrotnych środków finansowych z unijnych funduszy i programów pomocowych.  Specjalizuje się w opracowywaniu wniosków aplikacyjnych dla przedsiębiorstw oraz samorządów lokalnych. Przedsiębiorcom, niezależnie od branży, w której prowadzą działalność oferuje przygotowanie wniosku o pomoc finansową wraz z niezbędnymi załącznikami (biznes plany, studia wykonalności) dla inwestycji polegających między innymi na zakupie środków transportu, zakupie maszyn i urządzeń, rozbudowie i modernizacji istniejących obiektów firmy, budowie nowych pomieszczeń administracyjnych,  biurowych oraz hal produkcyjnych, wdrażaniu nowych technologii.
Oprócz wymienionej działalności Euro-Konsult zajmuje się również organizacją specjalistycznych szkoleń o różnorakiej tematyce. Przedsięwzięcia, które do tej pory zrealizował zakończyły się sukcesem. Uczestnicy oferowanych przez firmę Euro-Konsult szkoleń byli bardzo zadowoleni zarówno z samej organizacji jak i z zakresu tematyki. Zdobyta wiedza, nabyte umiejętności
i kompetencje sprawiły że poprawiła się ich pozycja zawodowa na rynku pracy. Dotychczas z oferty szkoleniowej firmy skorzystało blisko 4000 osób z terenu całego kraju.
Complex IT

Complex IT

Complex IT Sp. z o.o. istnieje od 1999 roku na rynku. Początki działalności firmy to kompleksowa informatyczna obsługa firm oraz serwis sprzętu komputerowego.
Complex IT
Complex IT Sp. z o.o. istnieje od 1999 roku na rynku. Początki działalności firmy to kompleksowa informatyczna obsługa firm oraz serwis sprzętu komputerowego. W 2000 roku firma rozpoczęła również działalność handlową poszerzając jednocześnie zakres usług. Współpraca ze znaczącymi na rynku producentami powoduje, że firma gwarantuje ciągłość dostaw, korzystne ceny i sprawdzonej jakości sprzęt komputerowy. Gwarantuje wysoki poziom obsługi, rzetelność świadczonych usług, bezpieczeństwo i pełną satysfakcję z dokonanych u nas zakupów.
Complex IT specjalizuje się w wielu aspektach szeroko rozumianej informatyki - od budowy i wdrożeń systemów zarządzania firmą, poprzez projektowanie sieci rozległych WAN i LAN, po usługi instalacji, konfiguracji sprzętu i oprogramowania bezpośrednio w siedzibie klienta. Od 2009 roku znajduje się w Grupie Eu-dotacje.com.pl o ogólnopolskim zasięgu. Firmy działające w grupie posiadają akredytację Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości, dzięki czemu mogą realizować projekty z dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej. Complex IT oferuje również usługi w zakresie projektowania i tworzenia profesjonalnych stron internetowych.
Doradztwo Gospodarcze Michał Ogonowski

Doradztwo Gospodarcze Michał Ogonowski

Doradztwo Gospodarcze oferuje kompleksowe doradztwo gospodarcze, umożliwiające podejmowanie decyzji biznesowych oraz wdrażanie rozwiązań wspierających rozwój przedsiębiorstw.
Doradztwo Gospodarcze Michał Ogonowski
Doradztwo Gospodarcze oferuje kompleksowe doradztwo gospodarcze, umożliwiające podejmowanie decyzji biznesowych oraz wdrażanie rozwiązań wspierających rozwój przedsiębiorstw. Firma  kładzie nacisk na profesjonalną obsługę swoich klientów, między innymi poprzez bliską współpracę
i tworzenie długofalowych relacji.  Kompleksowe podejście i dogłębna praktyczna wiedza ekspertów Firmy pomaga klientom korzystać z szans rozwoju i odpowiadać na zagrożenia związane
z prowadzeniem działalności gospodarczej.
ACIT sp. z o.o.

ACIT sp. z o.o.

ACIT Sp. z o.o. jest firmą działającą w dwóch branżach – IT oraz konsultingowej.
ACIT sp. z o.o.
ACIT Sp. z o.o. jest firmą działającą w dwóch branżach – IT oraz konsultingowej.
W ramach działalności informatycznej projektuje i wdraża zaawansowane rozwiązania informatyczne. Obsługując kompleksowo klientów oferuje  im zarówno sprzedaż sprzętu i dostępnego na rynku oprogramowania, jak i szereg usług związanych z projektowaniem, optymalizacją i pozycjonowaniem stron www, opieką serwisową, a także audytem informatycznym i tworzeniem oprogramowania dedykowanego. W oparciu o wyniki audytu firma dostarcza kompletne i szczegółowe opracowanie ukazujące wykryte nieprawidłowości w funkcjonowaniu całego systemu informatycznego oraz poziom wykrytych zagrożeń w świetle aspektów bezpieczeństwa firmy. Przekazuje również zalecenia reorganizacyjne z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dostosowanych do potrzeb klienta.
Drugim profilem działalności ACIT jest doradztwo w zakresie pozyskiwania wsparcia z funduszy unijnych oraz zarządzania projektami dofinansowanymi ze środków europejskich. Oferuje pełny zakres usług – od dobrania odpowiedniego programu pomocowego, poprzez przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej, pomoc przy podpisaniu umowy dotacyjnej, aż do rozliczenia całego projektu.
Narodowe Forum Doradztwa Kariery

Narodowe Forum Doradztwa Kariery

Narodowe Forum Doradztwa Kariery jest stowarzyszeniem zrzeszającym doradców zawodowych, osoby, związane z poradnictwem oraz instytucje rynku pracy i inne organizacje, zajmujące się doradztwem kariery w Polsce.
Narodowe Forum Doradztwa Kariery
Narodowe Forum Doradztwa Kariery jest stowarzyszeniem zrzeszającym doradców zawodowych, osoby, związane z poradnictwem oraz instytucje rynku pracy i inne organizacje, zajmujące się doradztwem kariery w Polsce.
Główne cele realizowane przez Forum to:
 • tworzenie platformy kontaktu, integracji i wymiany doświadczeń pomiędzy doradcami zawodowymi i wszystkimi osobami związanymi z poradnictwem zawodowym w Polsce;
 • wspieranie rozwoju poradnictwa zawodowego poprzez dostarczanie nowoczesnych metod, narzędzi i publikacji dla doradców, organizacja szkoleń, warsztatów, konferencji dla doradców zawodowych;
 • popularyzacja idei doradztwa kariery i uświadamianie jego wagi w budowaniu nowoczesnego rynku pracy, oraz zwalczania bezrobocia;
 • współpraca z instytucjami samorządowymi, oraz rządowymi w zakresie rozwoju poradnictwa zawodowego w Polsce, oraz zwalczania bezrobocia – współpraca między innymi z Urzędami Marszałkowskimi województw, Komisją Edukacji i Nauki Senatu RP, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
NFDR współpracę z administracją rządową i samorządową, związkami zawodowymi, organizacjami pracodawców i stowarzyszeniami dla realizacji celów programowych, ;prowadzi działalność naukowo-badawczą polegającą na wykonywaniu badań własnych, realizacji projektów badawczych, projektów naukowych, prac naukowych w tym prac zleconych i usługowych w ramach działalności statutowej, realizowanych także przez współpracę z zagranicznymi ośrodkami naukowymi, prowadzi działalność edukacyjną w różnych formach i na różnych poziomach kształcenia, w szczególności przez prowadzenie szkól wyższych, szkół policealnych i pomaturalnych, działalności edukacyjnej zespołów szkół w zakresie szkolnictwa na poziomie wyższym niż średni z wyłączeniem szkolnictwa wyższego, pozaszkolnych form kształcenia, kursów, seminariów, szkoleń oraz prac badawczo-rozwojowych oraz działalność doradczą, w szczególności poradnictwo zawodowe, doradztwo kariery i doradztwo transnacjonalne.
ART – BIT A. Juściński S. Bartkowiak s.c.

ART – BIT A. Juściński S. Bartkowiak s.c.

Firma specjalizuje się w obsłudze systemów informatycznych oraz telekomunikacyjnych w firmach.
ART- BIT A. Juściński  S. Bartkowiak
Firma specjalizuje się w obsłudze systemów informatycznych oraz telekomunikacyjnych w firmach. Dodatkowo od kilku lat zajmuje się kompleksowym wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych oraz systemów zabezpieczeń opartych na infrastrukturze GPS oraz operatorów telefonii komórkowej. Jako jedyna na rynku lubelskim swoje systemy buduje od podstaw, uwzględniając konkretne potrzeby naszych klientów, w celu uzyskania możliwie największej optymalizacji kosztów w stosunku do założeń.
W ofercie firmy znajdują się następujące produkty: 
- systemy lokalizacji satelitarnej
- systemy monitoringu oraz kontroli pojazdów
- sprzęt radiokomunikacyjny
- sprzęt CB
- automatyka przemysłowa
- nawigacje satelitarne
- artykuły elektroniczne i elektryczne
- sprzęt car-audio i wiele innych.
 

ERP- PROJEKT.PL Paweł Pyzara

ERP- PROJEKT.PL Paweł Pyzara

Firma zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami oprogramowania Comarch CDN XL ze szczególnym wskazaniem na moduł produkcji , logistyczny oraz Bussiness Intelligence (zaawansowane rozszerzenia standardowej funkcjonalności dostarczanej przez Comarch).
ERP- Projekt.Pl Paweł Pazara
Firma zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami  oprogramowania  Comarch CDN XL ze szczególnym wskazaniem na moduł produkcji, logistyczny oraz Bussiness Intelligence (zaawansowane rozszerzenia standardowej funkcjonalności dostarczanej przez Comarch).  Dodatkowo  prowadzi projekty developerskie, integracja systemu ERP z: magazynem wysokiego składowania Mecalux (Galileo), z oprogramowaniem LANTEK (sterowanie maszynami CNC). Firma wprowadziła na rynek system informatyczny przeznaczony do szeroko rozumianego Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej.
Comtronic sp. z o.o.

Comtronic sp. z o.o.

Firma działa od 1991 roku i specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnego oprogramowania klasy biznesowej.
Jesteśmy firmą działająca w branży IT od 1991 roku. Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnego oprogramowania dla biznesu. Projektujemy i wykonujemy je w taki sposób, aby pomogło ono w istotnym stopniu zwiększyć produktywność przedsiębiorstwa, poprawić jego efektywność, konkurencyjność oraz dostarczyć narzędzi do mierzenia wpływu przedsięwzięć i decyzji na wydajność procesów biznesowych.

    W oparciu o umowę partnerską z firmą Oracle tworzymy aplikacje, spełniające indywidualne wymagania w architekturze klient-serwer, wykorzystując produkty światowego lidera w dziedzinie baz danych. Stworzyliśmy, jako jedna z nielicznych firm, unikalny, nowoczesny, kompletny zestaw oprogramowania dla biznesu obsługiwanego w modelu internetowym, z funkcją generowania pre-definiowanych w systemie serwisów internetowych dla klientów i partnerów.

    Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw i organizacji. Stawiając sobie za cel dostarczanie Klientom usługi najwyższej jakości zapewniamy również platformę sprzętową niezbędną do pracy aplikacji, rozwiązania dla serwerowi, sprzęt sieciowy, pamięci masowe, usługi wsparcia technicznego i szkolenia dla użytkowników systemu. Jednocześnie zapewniamy optymalizację kosztów naszym klientom oferując outsourcing rozwiązań informatycznych.

    Od początku działalności zainstalowaliśmy systemy informatyczne w wielu firmach, wśród których znajdują się: przedsiębiorstwa przemysłowe, handlowo-usługowe, uczelnie wyższe i szkoły, urzędy państwowe i administracji samorządowej, banki i instytucje rynku finansowego.

Fabryka Elementów, Podzespołów i Urządzeń Elektronicznych Tewa Termico Sp. z o.o.

Fabryka Elementów, Podzespołów i Urządzeń Elektronicznych Tewa Termico Sp. z o.o.

Fabryka Elementów, Podzespołów i Urządzeń Elektronicznych Tewa Termico Sp. z o.o.
Firma powstała w 1969 r. jako Zakład Doświadczalny "ELPAN" Instytutu Technologii Elektronowej PAN. Od początku przedmiotem głównej działalności była produkcja termistorów NTC i tak jest do tej pory. W późniejszych latach zakład zmienił nazwę na Naukowo-Produkcyjne Centrum Półprzewodników przy Instytucie Technologii Elektronowej, a następnie Odział Produkcyjny Fabryki Półprzewodników "Tewa" podlegający pod Naukowo Produkcyjne Centrum Półprzewodników "CEMI". Zakład został nabyty przez prywatnego inwestora w 1994 r. pod nazwą Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe elementów i wyrobów elektronicznych "TEWA" Sp. z o.o., a następnie nastąpiła zmiana nazwy na "UNITRA CEMI" Fabryka Półprzewodników "TEWA" Sp. z o.o. Ostateczne brzmienie firma otrzymała w 1995 r. jako: Fabryka Elementów, Podzespołów i Urządzeń Elektronicznych Tewa Termico Sp. z o.o.

Działalność firmy stale się rozszerza, nieustannie doskonaląc proces produkcji czujników temperatury oraz termistorów NTC. Obecnie firma dostarcza rozwiązania dla przemysłu:

 • MOTORYZACYJNEGO: Termistory epoksydowe oraz dyskowe. Standardowe dla motoryzacji charakterystyki R/T.
 • CHEMICZNEGO: Termistory szklane. Dostosowane do potrzeb klienta charakterystyki R/T oraz obudowy.
 • MEDYCZNEGO: Miniaturowe czujniki. Standardowe charakterystyki R/T. Kompatybilne z serią 400.
 • WOJSKOWEGO: Termistory NTC zgodne z wymaganiami jakościowymi przemysłu wojskowego.
 • PRODUCENTÓW OPRZYRZĄDOWANIA: Standardowe oraz dostosowane do potrzeb aplikacji charakterystyki R/T. Miniaturowe czujniki
 • KOMUNIKACYJNEGO: Termistory SMD
 • LOTNICZEGO: Termistory epoksydowe. Charakterystyka R/T oraz wymiary dostosowane do potrzeb klienta.
 • INNYCH APLIKACJI: Szeroki wybór czujników standardowych oraz projektowanych według wymagań klienta.
 
 
 
<